Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Przedstawiciele naszych szkół wyróżnieni statuetką (..)

Przedstawiciele naszych szkół wyróżnieni statuetką „Duma Wronek”

15 Stycznia 2019

Przedstawiciele naszych szkół wyróżnieni statuetką „Duma Wronek”

Wśród tegorocznych laureatów wyróżnienia „Duma Wronek” znaleźli się reprezentanci obu powiatowych placówek edukacyjnych z Wronek. W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich wyróżniono ucznia Macieja Kaszkowiaka – finalistę i laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Cyfrowej, rekomendowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Maciej zajął 3 miejsce i wygrał indeks Collegium civitas. Z kolei w Zespole Szkól nr 2 im. Stanisława Konarskiego wyróżnienie otrzymały nauczycielki: Pani Anna Lubik za wieloletni projekt edukacyjny Firma Symulacyjna „Wronex” i uzyskanie dla szkoły w czerwcu 2018 r. tytułu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”, przyznawanego w konkursie organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Pani Hanna Siuda za koordynowanie ogólnopolskiego programu profilaktycznego „Starszy Brat, Starsza Siostra”, w którym wolontariusze szkoły działają już od 15 lat.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fot. Zespół Szkół nr 1 we Wronkach, Zespół Szkół nr 2 we Wronkach.