Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podsumowanie konkursów plastycznych w ramach akcji (..)

Podsumowanie konkursów plastycznych w ramach akcji „ODBLASKOWO BEZWYPADKOWO”

2 Lutego 2024

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów plastycznych: „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa” oraz na Logo odblasku, które zostały przeprowadzone w ramach akcji „ODBLASKOWO BEZWYPADKOWO”.

W rozdaniu nagród wzięli udział Starosta Szamotuł Beata Hanyżak, Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły Włodzimierz Kaczmarek, Zastępca Komendanta Powiatowej Policji w Szamotułach kom. Arkadiusz Pelc, Naczelny Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Wiesław Prętki oraz dyrektor szkoły Tomasz Runowski.

Pomysłodawcą akcji jest Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, a współorganizatorem i fundatorem nagród i odblasków Powiat Szamotulski.

Na spotkaniu dzieci mogły pochwalić się swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa na drodze i w czasie zabawy, a za dobre odpowiedzi otrzymały upominki. Każdy mógł zapozować do zdjęcia z Pyrkiem!

Wyniki konkursów i ich laureatów znajdziecie na stronie: ZWYCIĘZCY KONKURSU WYBRANI! - DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE - KPP Szamotuły (policja.gov.pl)

do góry