Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Pierwsze w trybie on-line posiedzenie Powiatowego Zespołu (..)

Pierwsze w trybie on-line posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

26 Marca 2020

WideoposiedzenieW czwartek, 26 marca br. odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania  Kryzysowego, będące pierwszym w trybie on-line, w którym udział wzięli przedstawiciele służb, inspekcji i straży z terenu Powiatu Szamotulskiego oraz  szamotulskiego szpitala. Tematem posiedzenia, któremu przewodniczyła Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, była aktualna sytuacja emidemiologiczna na terenie Powiatu Szamotulskiego oraz koordynacja działania służb w stanie epidemii koronawirusa COVID-19. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak potwierdziła gotowość do wsparcia  służb w postaci środków  ochrony osobistej oraz środków do dezynfekcji, w skutecznej walce przeciw skutkom epidemii koronawirusa.