Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Otwarcie nowej hali produkcyjno-magazynowej w Pniewach

Otwarcie nowej hali produkcyjno-magazynowej w Pniewach

7 Czerwca 2019

Dnia 6 czerwca br. w Pniewach oficjalnie otwarto nową halę produkcyjno-magazynową. Inwestycja realizowana przez Spółdzielnię Inwalidów POSTĘP ma usprawnić proces wytwórczy oraz wpłynąć na efektywniejszą realizację zamówień. Jest jednocześnie gwarantem dalszego rozwoju firmy. Hala ma powierzchnię niemal 3000 m2. Służyć będzie obróbce materiałów drewnopochodnych. Wydzielona zostanie w niej również część magazynowa.

W gronie licznie przybyłych na uroczystość gości znaleźli się przedsiębiorcy, wykonawcy inwestycji i lokalni działacze. Swoją obecność na wydarzeniu zaznaczyli również Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz włodarze Gminy Pniewy - Burmistrz Jarosław Przewoźny, Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Matuszak i Sekretarz Justyna Chamczyk.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Pniewach