Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Otwarcie Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym

Otwarcie Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym

31 Sierpnia 2020

31 sierpnia 2020 odbyło się uroczyste otwarcie Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym. Nowa placówka powstała we współpracy Gminy Tarnowo Podgórne z lokalnymi przedsiębiorstwami i ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy. Celem funkcjonowania szkoły jest indywidualny i wszechstronny rozwój uczniów oraz wyposażenie ich w kwalifikacje i kompetencje, przydatne z punktu widzenia miejscowych firm i instytucji, przy czym te ostatnie nie występują jedynie w roli patrona, ale i mentora odpowiadającego za jakość kształcenia.

Powiat Szamotulski reprezentowała na tej uroczystości Starosta Beata Hanyżak.

 

do góry