Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nowy budynek szkoły w Kaźmierzu

Nowy budynek szkoły w Kaźmierzu

20 Lutego 2019

W piątek 15 lutego odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu. Nowoczesny obiekt mieszczący 10 pełnowymiarowych klas lekcyjnych oraz salę gimnastyczną o powierzchni 340 m2 wyposażony został w wiele nowatorskich rozwiązań m.in. zmniejszających zapotrzebowanie na energię. Inwestycja została dofinansowana ramach środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. W uroczystości powiat reprezentował Wicestarosta Józef Kwaśniewicz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Radosław Łanoszka, którzy na ręce Wójta Zenona Gałki i Dyrektora szkoły Mariusza Pieluchy złożyli okolicznościowe listy.

Gratulujemy inwestycji i wierzymy, że będzie ona gwarantem osiągnięcia najwyższych standardów usług edukacyjnych dla lokalnej społeczności.

Fot. UG Kaźmierz