Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nauczyciele odebrali akty mianowania

Nauczyciele odebrali akty mianowania

21 Grudnia 2023

Dzisiejszego popołudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyła się kameralna uroczystość z udziałem nauczycieli szamotulskich szkół.

W obecności Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak oraz Dyrektora Wydziału Edukacji, Spraw obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Justyna Hagedorn akt nadania tytułu nauczyciela mianowanego odebrały:

- Monika Litkowska z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach

- Angelika Małecka z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach.

W uroczystości wzięły udział również Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach Aleksandra Lis-Łagodzińska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach Natalia Sobczak.

Serdecznie gratulujemy.

do góry