Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Narada roczna w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży (..)

Narada roczna w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach

24 Stycznia 2024

23 stycznia 2024 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach, odbyła się narada roczna podsumowująca działalność strażaków powiatu szamotulskiego w ostatnich 12 miesiącach.

Podczas narady powiat szamotulski reprezentowali Starosta Szamotulski Beata Hanyżak i Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny. W spotkaniu uczestniczyli także: Poseł na Sejm Jakub Rutnicki, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin powiatu szamotulskiego, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szamotułach - dh Zenon Pawlaczyk, Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach, Prezesi Zarządów Miejsko-Gminnych i Gminnych Związku OSP, Komendanci Gminni OSP oraz inni druhowie OSP powiatu szamotulskiego, przedstawiciele Nadleśnictw, kierownicy służb jednostek współpracujących na co dzień z Komendą Powiatową PSP w Szamotułach, funkcjonariusze Komendy Powiatowej i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach.

Komendant Powiatowy PSP w Szamotułach, st. bryg. Ireneusz Pers przedstawił szczegółowe informacje o działalności komendy w minionym roku oraz nakreślił plany i zamierzenia na 2024 rok. Serdecznie podziękował za dotychczasową współpracę i wsparcie samorządowcom, instytucjom, strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych oraz wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym z Komendy Powiatowej PSP w Szamotułach.

do góry