Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego Moja (..)

Nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego Moja Woda

4 Sierpnia 2023

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu informuje o uruchomieniu naboru wniosków w Programie Priorytetowym Moja Woda.

Wnioskodawcami mogą być osoby fizyczne będące właścicielami, współwłaścicielami lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, z wyłączeniem nieruchomości, dla której udzielono już dofinansowania z Programu „Moja Woda”.

Dofinansowanie dotyczy również właścicieli, współwłaścicieli oraz użytkowników wieczystych nieruchomości, na których planuje się budowę, lub na których rozpoczęto budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, jednak z zastrzeżeniem, że budynki te muszą zostać oddane do użytkowania zgodnie z prawem, przed złożeniem dokumentów do wypłaty.

Wnioski należy składać w terminie od 03.08.2023 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania budżetu.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się pod adresem:  https://www.wfosgw.poznan.pl/programy/program-priorytetowy-moja-woda/

 

do góry