Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla (..)

Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2019

12 Listopada 2019

Serdecznie zapraszamy firmy z Wielkopolski do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i - Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

W związku z tym, że budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów Samorządu Województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji, Organizatorzy chcą wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.

Nie bez znaczenia okazują się też być wymogi współczesnego rynku - te również sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna, a z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane, a sam Konkurs zyskuje coraz większą renomę.

Laureaci Konkursu otrzymają nie tylko nagrody pieniężne, ale i promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2019 r.

Szczegółowe informacje: www.iw.org.pl

Nie czekajcie! Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!