Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konkurs dla wsi i miasteczek

Konkurs dla wsi i miasteczek

2 Lutego 2021

Szanowni Państwo,


Trwające pandemia mocno ograniczyła możliwości rozwojowe w tym szczególnie ogólnospołeczne dzieci i młodzieży klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół średnich. Trwające nauczanie zdalne pozbawiło możliwości uspołeczniania młodych ludzi, pozbawiło ich przebywania w gronie rówieśników, odbiło się na ich psychice. Wychodząc naprzeciw działaniom na rzecz dzieci i młodzieży po pandemii, Lokalna Grupa Działania KOLD uruchamia własny konkurs dla wszystkich miejscowości obszaru LGD KOLD, który jest także pilotażowym konkursem dalszych działań w nowym okresie programowania środków unijnych.

W konkursie wybrane zostaną po 1 najlepszym projekcie w każdej gminie dla uczniów klas IV-VIII oraz po 1 najlepszym projekcie w każdej gminie dla uczniów szkół średnich ( Duszniki, Kuślin, Lwówek, Opalenica, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Pniewy). Razem przeznaczamy na realizację programu 21 000,00 zł dla 14 projektów.

Regulamin konkursu wraz z dokumentacją znajduje się na stronie www.kold.pl w zakładce „Z pandemią w tle”. Szczegółowe wyjaśnienia można uzyskać po nr tel. 614424160 lub e-mailem na adres biuro@kold.pl

Pamiętajmy, młode pokolenie będzie w przyszłości pracować i działać na naszą rzecz, pomóżmy mu lepiej do tego się przygotować. Przygotowanie naszych wsi i miasteczek do nowych środków unijnych, pozwoli na ich rozwój w najbliższych latach.


Zarząd
Lokalnej Grupy Działania KOLD

do góry