Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat dotyczący załatwiania spraw w Wydziale (..)

Komunikat dotyczący załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg

17 Czerwca 2021

Od najbliższego poniedziałku, tj. 21.06.2021 r., wprowadzamy drugi biletomat, który ma na celu uporządkowanie i przyspieszenie procesu wydawania biletów dla poszczególnych grup klientów. Zgodnie z Zarządzeniem Starosty Szamotulskiego nr 15 z dnia 4 czerwca 2021 r., opublikowanym na stronie: http: //kd.powiat-szamotuly.pl/files/regulamin.pdf, klienci chcący zarejestrować pojazd lub dokonać odbioru (modyfikacji) w dowodzie rejestracyjnym pojazdu, czy też załatwić sprawy z kategorii: prawo jazdy, transport, Ośrodek Szkolenia Kierowców, bądź Stacja kontroli pojazdów, zobowiązani są pobrać bilet zgodnie z zasadą:

  1. Klienci realizujący własne sprawy - pobierają bilety z biletomatu dedykowanego dla osób załatwiających sprawy OSOBIŚCIE (sprawy z kategorii A, B1, C i D1), umieszczonego tak jak dotychczas przy wejściu od strony dziedzińca Starostwa.
  2. Klienci realizujący sprawy w imieniu innych - pobierają bilety z biletomatu dedykowanego dla PEŁNOMOCNIKÓW (sprawy z kategorii B2 i D2) umieszczonego przy nowym wejściu od strony parkingu przy ul. Dworcowej i Przychodni Medkomplex.

Każdy z ww. biletomatów, dedykowany jest specjalnie dla danej grupy klientów, ma odrębny system wydawania biletów, co powoduje, że w każdym z biletomatów w kategoriach rejestracja pojazdów lub dowody rejestracyjne, wyświetli się TYLKO jeden rodzaj biletów (B1, D1, A) lub (B2, D2).

 

Widok budynku Starostwa wraz z naniesionymi wejściami

do góry