Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat Starosty Szamotulskiego w sprawie utrzymania (..)

Komunikat Starosty Szamotulskiego w sprawie utrzymania zmian w obsłudze klientów Starostwa Powiatowego w Szamotułach do dnia 14 lutego 2021 roku

29 Stycznia 2021

                                                                                           

Komunikat Starosty Szamotulskiego w sprawie utrzymania  zmian w obsłudze klientów Starostwa Powiatowego w Szamotułach do dnia 14 lutego 2021 roku

 

Informuję, że mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w naszym powiecie oraz uwzględniając aktualny stan prawny w przedmiotowym zakresie utrzymuję do dnia 14 lutego 2021 roku w mocy decyzję o pracy i funkcjonowaniu Starostwa na dotychczasowych zasadach.

Pragnę jednocześnie podkreślić, że w związku z powyższym załatwiane nadal będą wszystkie sprawy należące do kompetencji tutejszych organów. Czynny pozostaje tymczasowy punkt podawczy w holu głównym budynku C Starostwa, gdzie można osobiście składać wnioski i inne dokumenty, otrzymując poświadczenie ich doręczenia.

Jednocześnie przypominam, że w związku sytuacją epidemiologiczną bezpośrednia obsługa klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg, Wydziału Budownictwa, Rolnictwa i Środowiska, Wydziału Gospodarki Nieruchomościami oraz Wydziału  Geodezji, Kartografii i Katastru - prowadzona jest nadal w sposób ograniczony na rzecz obsługi zdalnej - poprzez komunikację elektroniczną w celu umożliwienia Państwu bezpiecznego realizowania niezbędnych spraw.

Ponadto przypominam, że przedłuża się zawieszenie do dnia 14 lutego 2021 roku, rezerwacji internetowej wizyt w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg oraz funkcjonowanie systemu kolejkowego.

Kontakt z danym pracownikiem możliwy jest co do zasady w tymczasowym punkcie podawczym lub w innym pomieszczeniu, ale tylko po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym (wykaz numerów telefonów kontaktowych w załączeniu).

Obsługiwane są także wszystkie inne instrumenty porozumiewania się na odległość, tj. skrzynki poczty elektronicznej, skrzynka e-puap, fax, skrzynka PWPW, w związku z czym zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez skrzynkę e-puap lub za pomocą poczty tradycyjnej.

Przypominam także o bezwzględnym obowiązku przestrzegania na terenie Starostwa reżimu sanitarnego.

Zapraszam ponadto do śledzenia strony internetowej Powiatu Szamotulskiego: www.powiat-szamotuly.pl, gdzie zamieszczane są bieżące komunikaty dotyczące organizacji pracy Starostwa oraz zasad bezpieczeństwa,
o których bezwzględne przestrzeganie apeluję.

Za występujące utrudnienia przepraszam, liczę na Państwa wyrozumiałość.

                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                        Starosta Szamotulski

                                                                                                                  /-/ Beata Hanyżak

 

Wykaz numerów telefonów do poszczególnych działów

 

do góry