Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Komunikat Starosty Szamotulskiego dot. rejestracji oraz (..)

Komunikat Starosty Szamotulskiego dot. rejestracji oraz zgłoszenia nabycia lub zbycia pojazdu

1 Kwietnia 2020

Herb Powiatu Szamotulskiego

KOMUNIKAT STAROSTY SZAMOTULSKIEGO

Informuję, że od dnia 1 kwietnia br. za niedokonanie w okresie 30-dniowym rejestracji pojazdu sprowadzonego z innego kraju UE albo niezgłoszenia w takim samym terminie nabycia/zbycia pojazdu zarejestrowanego w kraju, nie będą nakładane grzywny.

Ustawowy termin został wydłużony do 180 dni. W związku z powyższym, w obecnej sytuacji, prosimy o przełożenie  dokonania czynności zgłoszenia nabycia/zbycia pojazdu na późniejszy termin.

Starosta Szamotulski

Beata Hanyżak