Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejne wsparcie Szpitala Powiatowego

Kolejne wsparcie Szpitala Powiatowego

10 Kwietnia 2020

W dniu wczorajszym, tj. 9 kwietnia br., Gmina Wronki wyraziła gotowość pomocy dla Szpitala Powiatowego w Szamotułach w kwocie 20.000,00 zł, na przeciwdziałanie i walkę z chorobą COVID-19. Środki przeznaczone zostaną m.in. zakup środków ochrony osobistej dla personelu medycznego.

Łącznie samorządy powiatu szamotulskiego zebrały dla powiatowej lecznicy kwotę 154.000,00 zł, z przeznaczeniem na działania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Starosta Szamotulski raz jeszcze dziękuje włodarzom wszystkich miast i gmin Powiatu za udzielone wsparcie działalności szamotulskiego szpitala, w tym trudnym czasie.

do góry