Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejne środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Kolejne środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

14 Grudnia 2020

Powiat Szamotulski pozyskał kolejne środki w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wsparciem objęte zostało zadanie inwestycyjne w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, w zakresie przystosowania budynków Szpitala do obowiązujących wymagań ochrony przeciwpożarowej, które obejmuje zagadnienia budowlane nie wpływające na konstrukcję budynku. Prace polegać będą m.in. na: wymianie istniejących drzwi i okien na przeciwpożarowe, zabudowaniu klatek schodowych i ich grawitacyjnym oddymianiu za pomocą klap dymowych, modernizacji istniejących instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz uzupełnieniu wewnętrznej instalacji hydrantowej.

Całkowita wartość zadania wynosić będzie 545 tys. zł z czego środki z funduszu to 500 tys. zł. Realizację zadania zaplanowano na lata 2021-2022.