Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Kolejne dofinansowanie dla oddziału SOR

Kolejne dofinansowanie dla oddziału SOR

22 Listopada 2023

20 listopada w Szpitalu w Szamotułach dyrektor Remigiusz Pawelczak w obecności Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak podpisał umowę z Ministerstwem Zdrowia na przyjęcie dotacji 14,2 mln zł.

Dzięki współpracy z władzami państwowymi i powiatowymi szpital dokona kolejnych inwestycji. Będzie to przebudowa, adaptacja, modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz pracowni diagnostycznych, a także doposażenie w sprzęt medyczny.

Prace rozpoczną się w 2024, a zakończą w 2025 roku.

Będzie to największa inwestycja szpitalna od kilkudziesięciu lat.

do góry