Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Jubileusz 35 - lecia "Misia"

Jubileusz 35 - lecia "Misia"

6 Marca 2019

Sobota 2 marca br. była wyjątkowo pięknym dniem dla przedszkolaków i ich rodziców, wychowawców oraz wszystkich pracowników Przedszkola nr 5 „Miś” w Szamotułach, dniem jubileuszu 35-lecia powstania placówki.

Wśród szerokiego grona gości nie zabrakło przedstawicieli lokalnych samorządów: Członka Zarządu Powiatu Szamotulskiego Macieja Trąbczyńskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły Włodzimierza Kaczmarka, którzy złożyli moc życzeń z okazji tegorocznego jubileuszu.

Spotkanie było okazją do przypomnienia historii placówki, dotychczasowych dokonań i osiągnięć jego wychowanków. Były również podziękowania, kwiaty, życzenia, łzy wzruszenia i prezenty. Nie zabrakło też pełnych pasji występów artystycznych przedszkolaków.

Zdjęcia: UMiG Szamotuły

do góry