Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Informacja o działalności wydziałów Starostwa (..)

Informacja o działalności wydziałów Starostwa Powiatowego w Szamotułach

30 Czerwca 2020

Informujemy, że pomimo ograniczeń spowodowanych epidemią Covid -19, klienci Starostwa Powiatowego w Szamotułach mogą załatwiać sprawy urzędowe we wszystkich  wydziałach :

  • Budownictwa, Rolnictwa i Środowiska,
  • Geodezji, Kartografii i Katastru,
  • Gospodarki Nieruchomościami,
  • Komunikacji, Transportu i Dróg,

w godzinach pracy urzędu od poniedziałku do piątku. Aktualnie, w najbardziej obleganym przez interesantów Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg, klienci ze względu na lokalizację wydziału na drugim piętrze budynku, uniemożliwiającą zachowanie dystansu społecznego, odbierają numery na parterze wydawane przez dyrektora wydziału lub wyznaczonego  pracownika. W tym miejscu przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarnego przez oczekujących na zewnatrz urzędu.

Każdemu  przyznawany jest maksymalnie 1 bilet na rejestrację pojazdu oraz 3 bilety na odbiór dowodu rejestracyjnego.

Obecnie przy pełnej obsadzie pracowników liczba wydawanych i obsługiwanych klientów sięga  łącznie dziennie  200 spraw. Oczywistym wydaje się fakt, że każdy załatwiający sprawę winien  sam pilnować swojej kolejności do odbioru numerów wydawanych przy wejściu. Co ważne:  wprowadzone dotychczas zmiany w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg doprowadziły do sytuacji w której, obsługiwani są wszyscy klienci zgłaszający się każdego dnia do urzędu.

 

do góry