Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w (..)

„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w Szamotułach

1 Października 2019

„I Ty możesz zapobiegać przemocy!” – konkurs KPP w Szamotułach

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach zaprasza dzieci klas 6-8 szkół podstawowych położonych na terenie Powiatu Szamotulskiego do udziału w konkursie pod hasłem: „I Ty możesz zapobiegać przemocy!”.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie plakatu bądź napisanie wiersza dotyczącego zapobiegania przemocy domowej w rodzinie. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką, jednak ich rozmiar nie powinien być mniejszy niż format A3. Wymagana długość wiersza nie została określona. Powinien być on jednak przygotowany w języku polskim, a treść zgłoszonego utworu powinna przyjąć formę druku komputerowego.

Prace przyjmowane będą przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach do dnia 05.11.2019 r.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdziecie Państwo TUTAJ.

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.