Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dzień Drzewa w Szkole na Leśnej

Dzień Drzewa w Szkole na Leśnej

11 Października 2024

10 października w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach odbyły się obchody Dnia Drzewa w ramach tygodnia przyrodniczego. W trakcie uroczystości posadzono nowe drzewa na terenie szkoły, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Wydarzenie to miało na celu podkreślenie znaczenia dbania o środowisko oraz wzmacnianie postaw proekologicznych wśród uczniów.

W obchodach udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne, Dyrekcja szkoły, ale również zaproszeni goście: Beata Hanyżak Starosta Szamotulski, Przemysław Nowak, Wicestarosta Szamotulski oraz Członkowie Zarządu Szymon Erenc i Michał Chojara.

do góry