Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dziękujemy za Dar Krwi - Spotkanie z asp.sztab. Markiem (..)

7 Października 2019

Dziękujemy za Dar Krwi - Spotkanie z asp.sztab. Markiem Gostyńskim

W piątek, 4 października br. w siedzibie Starostwa  Powiatowego miało miejsce miłe spotkanie. Starostowie Powiatu Beata Hanyżak oraz Rafał Zimny, w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach insp. Sławomira Dziupińskiego, gratulowali  wyróżnionemu przez Ministra Zdrowia, Odznaką  „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, asp. sztab. Markowi Gostyńskiemu, policjantowi Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Bycie Honorowym Dawcą Krwi to wyjątkowa, indywidualna pomoc drugiemu człowiekowi, trudno dać innym więcej niż cząstkę siebie. Za ten wyjątkowy dar- krwi  Panu Markowi oraz wszystkim Honorowym Dawcom Krwi składamy ogromne podziękowania!

Galeria aktualności

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.