Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Członkowie Zarządu Powiatu Szamotulskiego z wizytą we (..)

Członkowie Zarządu Powiatu Szamotulskiego z wizytą we wronieckich szkołach

13 Lipca 2021

Wizyta w ZS nr 1 we Wronkach - odbiór zmodernizowanego parkinguW poniedziałek, 12 lipca br., Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Wicestarosta Szamotulski Rafał oraz Członkowie Zarządu Powiatu Szamotulskiego - Pan Kazimierz Michalak i Pan Andrzej Grzeszczyk, wzięli udział w wyjazdowym posiedzeniu, którego celem była wizyta w prowadzonych przez Powiat Szamotulski wronieckich placówkach oświatowych. Oprowadzani przez dyrektorów szkół członkowie zarządu przyglądali się przebiegowi tegorocznych inwestycji.

I tak, w Zespole Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich, wizytowano teren zmodernizowanego ostatnio parkingu. Przyszkolny teren został już utwardzony i wyłożony kostką, a sama inwestycja dobiegła końca. Przebudowa kosztowała Powiat łącznie 280 tys. zł.

Wizyta w ZS nr 2 we Wronkach - weryfikacja postępów prac: modernizacja korytarzy szkolnychZespół Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach modernizuje natomiast szkolne korytarze. Na terenie placówki trwają wytężone prace związane z wymianą instalacji elektrycznej. Oprócz tego na 3 piętrach, na klatkach schodowych i w piwnicy trwają prace budowlano-remontowe, w tym m.in. szpachlowanie i malowanie ścian, czy flizowanie. Przewidywany termin zakończenia robót to 22 sierpnia br. Wartość inwestycji szacowana jest na 376 tys. zł.

UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.