Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Asp. sztab. Marek Gostyński policjant z Komendy Powiatowej (..)

3 Października 2019

Asp. sztab. Marek Gostyński policjant z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach - Członek Klubu Honorowych Dawców Krwi "Policyjni KREWniacy", został wyróżniony odznaką „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu” przyznaną przez Ministra Zdrowia

1 października br. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie Odznaki „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. To szczególne wyróżnienie nadaje Minister Zdrowia osobom, które oddały ponad 20 litrów krwi, jako podziękowanie i uhonorowanie zasług dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Zastępca Dyrektora Pan Roman Klupieć, który wręczał odznaki kilkunastu osobom, dziękował odznaczonym za ich wieloletnie zaangażowane i bezinteresowny dar jakim jest krew. Wśród odznaczonych znalazł się asp. sztab. Marek Gostyński z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.  Panu Markowi składamy serdeczne gratulacje.

Inf./foto:www.wielkopolska.policja.gov.pl