Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Amica znów pomaga Pacjentom Szpitala w Szamotułach

Amica znów pomaga Pacjentom Szpitala w Szamotułach

23 Listopada 2020

W ostatni piątek wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Amiki S.A. Marcin Bilik przekazał szamotulskiemu szpitalowi darowiznę w postaci sprzętu AGD. W przekazaniu wzięli również udział Starosta Szamotulski, Beata Hanyżak oraz Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach, Remigiusz Pawelczak.

Dzięki darowiźnie Amiki S.A. 10 lodówek podblatowych , 10 kuchenek mikrofalowych i 20 czajników zostanie przekazanych do sal chorych oraz do dyżurek pielęgniarskich i lekarskich.

Odbierający sprzęty dyrektor SP ZOZ w Szamotułach powiedział: - Otrzymany sprzęt AGD pozwoli na podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Do minimum będziemy ograniczać ruch na szpitalnych korytarzach oraz gromadzenie się osób w pomieszczeniach socjalnych, aby zjeść posiłek, czy wypić herbatę. Darowizna podniesie też jakość przebywania pacjentów w salach chorych.  Dziękujmy Amice, że możemy liczyć na nią - tak jak już wcześniej.

- Dziękuję, że w trudnym czasie, przedsiębiorcy dostrzegają potrzebujących i niosą pomoc mieszkańcom. Cieszę się, że jesteście z nami - podkreśliła Beata Hanyżak, Starosta Szamotulski.

Dary dla Szamotulskiego Szpitala

 

do góry