9 Bieganie z Leśną

31 Maja 2023

27 maja podczas "9 Biegania z Leśną" odbyły się:

- biegi przełajowe w 4 kategoriach wiekowych,

- marsz nordic walking,

- bieg malucha,

- konkurencje takie jak: wyścig w taczce, hula-hop i wojskowy tor przeszkód.

W każdej konkurencji nagrodzone zostały 3 pierwsze miejsca. Jedynie w biegu malucha wszystkie dzieci wspólnie stanęły na pierwszym miejscu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Impreza została objęta Patronatem przez Starostę Szamotulskiego Beatę Hanyżak i wsparta przez Powiat Szamotulski. W zawodach wziął udział Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimy.

Nadleśnictwo Wronki pomogło w oznaczaniu tras i czuwaniu nad bezpieczeństwem biegaczy. Liczni wolontariusze zaangażowali się w organizację tego wspaniałego wydarzenia, a dzięki wielu sponsorom i firmom zostały wręczone hojne nagrody dla uczestników.

Już dzisiaj, zapraszamy na przyszłoroczne, jubileuszowe "X Bieganie z Leśną"!

do góry