Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/60 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i (..)

60 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pniewach

6 Czerwca 2019

60 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pniewach

5 czerwca br. w Pniewach miał miejsce wyjątkowy jubileusz. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodził 60- lecie swojej działalności. Okrągła rocznica stanowiła doskonałą okazję do wspólnego świętowania. Był to też czas podsumowań i wyróżnienia osób szczególnie zasłużonych dla Związku. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Następnie zaproszeni goście udali się do Restauracji Zacisze. Tam rozpoczęto część oficjalną obchodów. Prócz możliwości podziwiania występów artystycznych, wysłuchania przemówień i podziękowań, uczestnicy skorzystali z okolicznościowego poczęstunku. Spotkanie stanowiło również doskonałą okazję do rozmów i wspólnej wymiany doświadczeń. W gronie znamienitych gości biorących udział w wydarzeniu znalazł się Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Radosław Łanoszka.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Pniewach

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.