Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/50 lat minęło - wyjątkowe spotkanie piłkarzy Sparty (..)

50 lat minęło - wyjątkowe spotkanie piłkarzy Sparty Szamotuły

26 Października 2023

W dzisiejsze przedpołudnie w Muzeum Zamku Górków miało miejsce niezwykłe spotkanie - byli piłkarze oraz oldboje Sparty Szamotuły spotkali się ze starostą Beatą Hanyżak, by wspólnie uczcić oraz powspominać dawne czasy spędzone na piłkarskich boiskach. W wydarzeniu uczestniczył Dyrektor Muzeum Michał Kruszona.

Podopieczni legendarnego trenera Łucjana Gojnego, dzięki prezentacji z archiwalnymi zdjęciami, mogli znów wrócić do momentów największych sukcesów klubu, którymi niewątpliwie były mecze barażowe o awans do 2 ligi.

do góry