Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/ Magovox i Amica S.A.ponownie odwiedzają szpital w (..)

Magovox i Amica S.A.ponownie odwiedzają szpital w Szamotułach

1 Kwietnia 2021

26 marca br. w obecności Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak, Małgorzaty Rutkowskiej właścicielki spółki MagoVox oraz  dyrektora szamotulskiej lecznicy Remigiusza Pawelczaka odbyło się przekazanie małego sprzętu AGD personelowi szpitala w Szamotułach. Ekspresy do kawy, czajniki blendery i parowary o łącznej wartości 100 000 złotych trafiły do tych, którzy pod ciągłą presją, w reżimie sanitarnym walczą o nasze zdrowie. W ten sposób chcemy wyrazić podziw paniom pielęgniarkom i pielęgniarzom, paniom salowym, pracownicom i pracownikom oddziału ratownictwa medycznego za ich poświęcenie w ratowaniu życia i zdrowia pacjentów. 

 

 

Pracownicy szpitala w Szamotułach otrzymali sprzęt AGD, który został ufundowany przez spółkę MagoVox. Łącznie do rąk personelu szpitala trafiło 277 sztuk urządzeń, będących w ofercie firmy Amica S.A. Ich przekazaniu towarzyszyło ogromne wzruszenie po obu stronach: emocji nie ukrywali darczyńcy jak i obdarowani.

- Chciałabym jeszcze raz wyrazić wdzięczność za Wasza ciężką pracę, za Wasze  zaangażowanie, cierpliwość i wytrwałość.  Przekazane przez nas upominki, które staraliśmy się dopasować dla każdej i każdego z Was indywidualnie to dowód, że myślimy o Was, i podziękowanie za wszystko, co robicie dla pacjentów, a te kolorowe kwiatki niech rozweselają Waszą codzienność -  powiedziała Małgorzata Rutkowska, właścicielka spółki MagoVox. 

- W imieniu wszystkich osób obdarowanych przez firmę MagoVox: pielęgniarek, położnych, salowych, sanitariuszy, opiekunek i ratowników medycznych, serdecznie dziękuję za przekazany im indywidualnie sprzęt AGD. Takie sympatyczne gesty udowadniają, że praca personelu medycznego jest zauważana i doceniana. Dziękuję pani prezes Małgorzacie Rutkowskiej także za wzruszające słowa wsparcia skierowane do naszych pracowników. - powiedział dyrektor szpitala Remigiusz Pawelczak. 

 -Jestem wdzięczna, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, już po raz kolejny przedsiębiorcy udzielają wsparcia personelowi medycznemu naszego szpitala. Takie gesty mają teraz szczególne znaczenie - podkreśliła Beata Hanyżak, Starosta Szamotulski.

Spółka Magovox razem z Grupą Amica i Fundacją Amicis są od dawna bardzo zaangażowane w pomoc potrzebującym, a dziś  w szczególności  szpitalom, zwłaszcza tym walczącym z pandemią COVID-19. Szpital w Szamotułach to kolejne miejsce na mapie Polski, które otrzymało wsparcie od Magovox oraz Grupy Amica. Dzięki tej kooperacji placówki z Czarnkowa, Obornik, Międzychodu i Poznania otrzymały nie tylko sprzęt AGD, ale również urządzenia medyczne, które wspomagają oddychanie pacjentów i tym samym ratują im życie. 

inf.:Firma Amica

 Przekazanie darów dla medyków

do góry