Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/ Kolejna wideokonferencja wójtów i burmistrzów gmin (..)

Kolejna wideokonferencja wójtów i burmistrzów gmin Powiatu Szamotulskiego

19 Maja 2020

18 maja br. odbyła się kolejna wideokonferencja z wójtami i burmistrzami  gmin Powiatu Szamotulskiego, do udziału w której Starosta Szamotulski Beata Hanyżak zaprosiła także  przedstawicieli  szamotulskich placówek - Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego Agnieszkę Jachnik, Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Jolantę Gałkowską oraz Dyrektora Szpitala Powiatowego Remigiusza Pawelczyka. Tematem spotkania była m.in. bieżąca sytuacja epidemiologiczna w powiecie, następnie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy zreferowała realizację programów pomocy dla przedsiębiorców z naszego powiatu. Omówiono także stan przygotowania placówek oświatowych do rozpoczęcia świadczenia usług wychowawczych, a także aktualną organizację pracy poszczególnych urzędów. Starosta podziękowała wszystkim wójtom, burmistrzom oraz dyrektorom wszystkich jednostek  za rzeczową współpracę oraz gotowość do podejmowania wszelkich działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Szamotulskiego.