Weekend pełen emocji dla UKS Szamotulanin!
18 Marca 2026Grupy młodzieżowe klubu rozegrały trzy niezwykle ważne turnieje:
- Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - zakończony pierwszym miejscem i awansem do Finału Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej, które odbędą się w Dębicy w dniach 15-19 kwietnia.
- Młodziczki wzięły udział w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, gdzie zajęły drugie miejsce, premiowane awansem do półfinału MPM.
- Kadetki zdobyły Mistrzostwo III ligi kobiet, tym samym dwie drużyny klubu zasiadły na podium ligi: Szamotulanin I - 1 miejsce oraz Szamotulanin II - 3 miejsce
Najbliższy weekend również zapowiada się niezwykle emocjonująco! Dwa zespoły kadetek powalczą o awans w Mistrzostwach Polski - pierwszy zespół zagra w Gdyni, a drugi w Olsztynie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
Weekend pełen emocji dla UKS Szamotulanin!

Drużyna kadetek UKS Szamotulanin z pucharem
Siatkarki UKS Szamotulanin wraz z trenerami
Siatkarki UKS Szamotulanin wraz z trenerami