Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Weekend pełen emocji dla UKS Szamotulanin!

Weekend pełen emocji dla UKS Szamotulanin!

18 Marca 2026

Grupy młodzieżowe klubu rozegrały trzy niezwykle ważne turnieje:

  • Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek - zakończony pierwszym miejscem i awansem do Finału Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej, które odbędą się w Dębicy w dniach 15-19 kwietnia.
  • Młodziczki wzięły udział w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, gdzie zajęły drugie miejsce, premiowane awansem do półfinału MPM.
  • Kadetki zdobyły Mistrzostwo III ligi kobiet, tym samym dwie drużyny klubu zasiadły na podium ligi: Szamotulanin I - 1 miejsce oraz Szamotulanin II - 3 miejsce

Najbliższy weekend również zapowiada się niezwykle emocjonująco! Dwa zespoły kadetek powalczą o awans w Mistrzostwach Polski - pierwszy zespół zagra w Gdyni, a drugi w Olsztynie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 

do góry