Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach odwiedzili nasz urząd
7 Maja 20265 maja Starostwo Powiatowe w Szamotułach odwiedzili trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak powitała gości, a następnie opowiedziała im o funkcjonowaniu powiatu i jego jednostek organizacyjnych. Młodzież miała też okazję obejrzeć prezentację oraz film poświęcone walorom naszego regionu, a także zwiedzić gabinet starosty.
Goście odwiedzili również Wydział Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki, a o realizowanych w nim zadaniach opowiedziała Dyrektor Justyna Hagedorn wraz ze współpracownikami.
Bardzo dziękujemy za miłą wizytę!
