Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach (..)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach odwiedzili nasz urząd

7 Maja 2026

5 maja Starostwo Powiatowe w Szamotułach odwiedzili trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szamotułach. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak powitała gości, a następnie opowiedziała im o funkcjonowaniu powiatu i jego jednostek organizacyjnych. Młodzież miała też okazję obejrzeć prezentację oraz film poświęcone walorom naszego regionu, a także zwiedzić gabinet starosty.


Goście odwiedzili również Wydział Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki, a o realizowanych w nim zadaniach opowiedziała Dyrektor Justyna Hagedorn wraz ze współpracownikami.


Bardzo dziękujemy za miłą wizytę!

do góry