Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szamotulskie Amazonki w Ustce

Szamotulskie Amazonki w Ustce

21 Maja 2026

Członkinie Stowarzyszenia Amazonek Halszka przebywają obecnie w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Pomorze” w Ustce. Coroczny wspólny pobyt nad morzem stał się już swego rodzaju tradycją. Podczas turnusu Panie uczestniczą w zajęciach rehabilitacyjnych, korzystają z walorów przyrodniczych i krajobrazowych, a przede wszystkim spędzają razem czas. Inicjatywę wsparł m.in. Powiat Szamotulski. Szamotulskim Amazonkom życzymy udanego pobytu oraz samych pozytywnych wrażeń!

do góry