Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Sukcesy najmłodszych zawodników w Powiecie!

Sukcesy najmłodszych zawodników w Powiecie!

18 Marca 2026

14 marca 2026 roku w Witkowie odbył się ogólnopolski turniej karate BESUTO CUP. W zawodach udział wzięli z zawodnicy z klubów z całej Polski, także reprezentantki Szamotulskiego Klubu Karate.

Największy sukces odniosła Klementyna Ziemiańska, która wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii 7 lat open. Młoda zawodniczka stanęła również na podium w kategorii U-8, zdobywając trzecie miejsce.

W turnieju startowała także Karolina Ziemiańska, która w konkurencji kata indywidualnego w kategorii U-12 zajęła piąte miejsce. Dla zawodniczki był to cenny start i okazja do zdobycia doświadczenia.

Udział w ogólnopolskim turnieju był dla reprezentantek Szamotulskiego Klubu Karate ważnym sprawdzianem umiejętności oraz kolejnym etapem sportowego rozwoju. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Sukcesy najmłodszych zawodników w Powiecie!

do góry