Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie władz Powiatu Szamotulskiego z Ministrem Sportu (..)

Spotkanie władz Powiatu Szamotulskiego z Ministrem Sportu i Turystyki

22 Września 2025

22 września w Starostwie Powiatowym w Szamotułach miało miejsce spotkanie Zarządu Powiatu Szamotulskiego, reprezentowanego przez Starostę Beatę Hanyżak, Wicestarostę Przemysława Nowaka, Członków Zarządu Michała Chojarę, Andrzeja Grzeszczyka i Szymona Erenca z Ministrem Sportu i Turystyki Jakubem Rutnickim. W spotkaniu uczestniczył również Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Michał Karwacki.

Wizyta Ministra była okazją do złożenia gratulacji w związku z niedawnym objęciem funkcji szefa resortu, a także do omówienia bieżących spraw Powiatu Szamotulskiego i planowanych przedsięwzięć.

Spotkanie władz Powiatu Szamotulskiego z Ministrem Sportu i Turystyki

do góry