Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie o termomodernizacji i ochronie środowiska w (..)

Spotkanie o termomodernizacji i ochronie środowiska w WFOŚiGW

5 Sierpnia 2025

4 sierpnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyło się spotkanie Prezesa Rafała Ratajczaka ze Starostą Szamotulskim Beatą Hanyżak oraz Dyrektorem Szpitala Powiatowego w Szamotułach Remigiuszem Pawelczakiem.

Podczas rozmów omówiono możliwości wsparcia finansowego dla termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem szamotulskiego szpitala oraz obiektów sportowych w Powiecie Szamotulskim. Uczestnicy spotkania poruszyli także temat szerszych wyzwań i planów powiatu w zakresie ochrony środowiska.

do góry