Podziękowania dla pielęgniarek i położnych
12 Maja 2026Dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, przedstawiciele władz Powiatu Szamotulskiego odwiedzili Szpital Powiatowy w Szamotułach, aby podziękować pielęgniarkom i położnym za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie na rzecz pacjentów.
Życzenia pracownikom medycznym złożyli Wicestarosta Szamotulski Przemysław Nowak, Członkowie Zarządu Powiatu - Andrzej Grzeszczyk i Szymon Erenc - oraz Dyrektor Szpitala Powiatowego Remigiusz Pawelczak. Panie zostały również obdarowane słodkimi upominkami.
