Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podziękowania dla pielęgniarek i położnych

Podziękowania dla pielęgniarek i położnych

12 Maja 2026

Dzisiaj, z okazji Światowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, przedstawiciele władz Powiatu Szamotulskiego odwiedzili Szpital Powiatowy w Szamotułach, aby podziękować pielęgniarkom i położnym za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie na rzecz pacjentów.


Życzenia pracownikom medycznym złożyli Wicestarosta Szamotulski Przemysław Nowak, Członkowie Zarządu Powiatu - Andrzej Grzeszczyk i Szymon Erenc - oraz Dyrektor Szpitala Powiatowego Remigiusz Pawelczak. Panie zostały również obdarowane słodkimi upominkami.

do góry