Młodziczki UKS Szamotulanin najlepsze w Wielkopolsce!
17 Lutego 2026W dniach 13-15 lutego we Wrześni odbył się turniej finałowy Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w Piłce Siatkowej. W gronie najlepszych zespołów regionu znakomicie zaprezentowały się zawodniczki UKS Szamotulanin, które sięgnęły po złote medale!
Decydujące emocje przyniósł ostatni mecz turnieju, w którym nasze dziewczyny pokonały zespół KS Volley Poznań 2:0. O końcowym triumfie zadecydował najlepszy stosunek małych punktów, dzięki któremu UKS Szamotulanin zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej. To jeden z największych sukcesów w historii klubu w tej kategorii wiekowej i dowód ogromnej pracy wykonanej przez zawodniczki oraz sztab szkoleniowy.
Indywidualne wyróżnienia również trafiły w nasze ręce. Tytuł MVP turnieju otrzymała Zuzanna Kęsicka, natomiast najlepszą rozgrywającą została Amelia Kuśnierek.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek oraz trenerów! Brawo dziewczyny - jesteśmy z Was dumni!

Młodziczki UKS Szamotulanin wraz z trenerami i pucharem
Młodziczki UKS Szamotulanin wraz z Prezem, trenerami oraz kibicami
Wyróżnione siatkarki: Zuzanna Kęsicka oraz Amelia Kuśnierek wraz z trenerami