Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Mikołajkowe granie w Hali Nałęcz

Mikołajkowe granie w Hali Nałęcz

10 Grudnia 2025

W dniach 6-7 grudnia w Hali Nałęcz odbył się pełen sportowych emocji Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej, zorganizowany przez LKS Baborówko.

Na parkiecie rywalizowały drużyny z kilku roczników — od 2014 do 2019 — dzięki czemu turniej stał się prawdziwym świętem młodego futbolu. Zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, a kibice mogli podziwiać mnóstwo bramek, ambitnych akcji i sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Nie zabrakło również mikołajkowej atmosfery, dobrej zabawy i radości, która udzielała się wszystkim — zarówno uczestnikom, jak i ich rodzinom.

Imprezę objęła patronatem Starosta Szamotulski Beata Hanyżak.

do góry