Miejska Gra Edukacyjna „Śladami Powstańców Wielkopolskich Ziemi Wronieckiej”
8 Maja 20265 maja Zespół Szkół nr 1 we Wronkach zorganizował Miejską Grę Edukacyjną „Śladami Powstańców Wielkopolskich Ziemi Wronieckiej” pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Starosty Szamotulskiego.
Inicjatywa miała na celu poszerzenie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim i związanych z nim wydarzeniach na Ziemi Wronieckiej, uczczenie bohaterów oraz integrację uczestników.
W grze uczestniczyły następujące szkoły:
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach (I miejsce),
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach (II miejsce),
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Biezdrowie (III miejsce),
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach,
- Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Chojnie.
Wielkie brawa dla wszystkich drużyn!
Miejska Gra Edukacyjna „Śladami Powstańców Wielkopolskich Ziemi Wronieckiej”

Młodzież podczas gry miejskiej
Uczestnicy rozwiązują zadanie przygotowane przez organizatorów
Uczestniczki wykonują jedno z przygotowanych zadań
Uczennice podczas Miejskiej Gry Edukacyjnej „Śladami Powstańców Wielkopolskich Ziemi Wronieckiej”
Miejska Gra Edukacyjna „Śladami Powstańców Wielkopolskich Ziemi Wronieckiej” (4)
Uczennice podczas rozwiązywania zadań
Jedna z uczestniczek inicjatywy