Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Medal dla zawodniczek Szamotulskiego Klubu Karate!

Medal dla zawodniczek Szamotulskiego Klubu Karate!

9 Czerwca 2025

Reprezentantki Szamotulskiego Klubu Karate - Helena Grafka, Nikola Mamet i Zosia Pięczka, wywalczyły brązowy medal w konkurencji kata drużynowego juniorek młodszych, na Mistrzostwach Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. Zawody odbyły się w miniony weekend w Gronowie. Łącznie wzięło w nim udział 430 zawodników z 59 klubów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek! 

Fot. Szamotulski Klub Karate 

do góry