Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Krajowy System e-Faktur - co warto wiedzieć

Krajowy System e-Faktur - co warto wiedzieć

16 Grudnia 2025

Informujemy o planowanym wdrożeniu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), który od 2026 roku będzie obowiązkowy dla wszystkich przedsiębiorców. System ten stanowi kolejny etap cyfryzacji procesów fakturowania i ma na celu ujednolicenie oraz usprawnienie obiegu dokumentów sprzedażowych.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania KSeF, terminów jego wdrożenia oraz dostępnych narzędzi zostały przedstawione w załączonej informacji poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
doc 2025-12-16 notatka prasowa - KSeF - grudzień 2025.doc
ilość pobrań: 57
notatka prasowa - KSeF - grudzień 2025.doc 166.5KB -

do góry