Dzień otwarty Klubu Senior+ z Kaźmierza
19 Maja 202618 maja Klub Senior+ w Kaźmierzu zorganizował dzień otwarty. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania bogatej oferty zajęć oraz różnorodnych form aktywności przygotowanych dla seniorów.
Uczestnicy spotkania mieli również możliwość rozmowy z zaproszonymi gośćmi - Wicewojewodą Wielkopolską Karoliną Fabiś-Szulc, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem oraz Starostą Szamotulskim Beatą Hanyżak. Goście wyrazili uznanie dla działalności klubu i pogratulowali inicjatywy Wójtowi Gminy Kaźmierz Zenonowi Gałce oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
W spotkaniu uczestniczyły także m.in. Radna Powiatu Szamotulskiego Sylwia Zagórska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz Arleta Wojciechowska.

Członkowie klubu Senior+ wraz z zaproszonymi gośćmi
Wicemarszałek Wojciech Jankowiak, Wicewojewoda Karolina Fabiś-Szulc, Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Radna Powiatu Sylwia Zagórska podczas spotkania