Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dzień otwarty Klubu Senior+ z Kaźmierza

Dzień otwarty Klubu Senior+ z Kaźmierza

19 Maja 2026

18 maja Klub Senior+ w Kaźmierzu zorganizował dzień otwarty. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania bogatej oferty zajęć oraz różnorodnych form aktywności przygotowanych dla seniorów.

Uczestnicy spotkania mieli również możliwość rozmowy z zaproszonymi gośćmi - Wicewojewodą Wielkopolską Karoliną Fabiś-Szulc, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem oraz Starostą Szamotulskim Beatą Hanyżak. Goście wyrazili uznanie dla działalności klubu i pogratulowali inicjatywy Wójtowi Gminy Kaźmierz Zenonowi Gałce oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

W spotkaniu uczestniczyły także m.in. Radna Powiatu Szamotulskiego Sylwia Zagórska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Kaźmierz Arleta Wojciechowska.

do góry