Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

27 Maja 2026

Z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego Starosta Szamotulski Beata Hanyżak wraz z Wicestarostą Przemysławem Nowakiem odwiedzili Szpital Powiatowy w Szamotułach, gdzie złożyli gratulacje oraz serdeczne życzenia Pani Marcie Graj - kierownikowi Laboratorium Analitycznego oraz całemu Zespołowi.

Podczas spotkania podkreślono ogromną rolę diagnostów laboratoryjnych w codziennym funkcjonowaniu systemu ochrony zdrowia oraz ich profesjonalizm, zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy na rzecz pacjentów.

W spotkaniu uczestniczyli również Dyrektor Szpitala Remigiusz Pawelczak i Zastępca Dyrektora ds. Medycznych Anna Kubicka.

Wszystkim diagnostom laboratoryjnym składamy podziękowania za codzienną pracę oraz życzymy wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej misji.

do góry