Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Aktywnie w Powiecie Szamotulskim- Sobota na jeziorem!

Aktywnie w Powiecie Szamotulskim- Sobota na jeziorem!

7 Lipca 2022

W najbliższy weekend jedziemy nad… Jezioro Radziszewskie! Zaczynamy nasz cykl „Aktywnie w Powiecie Szamotulskim - Sobota na jeziorem!” Jezioro Radziszewskie położone jest 1,5 kilometra od centrum wsi Chojno, w otoczeniu lasów Puszczy Noteckiej. To najbardziej popularny wśród mieszkańców naszego powiatu akwen. Jezioro stanowi wymarzony teren dla amatorów kąpieli, sportów wodnych i wędkarzy.

Ważne: przez Chojno przebiegają dwa szlaki turystyczne: zielony - z Mokrza nad Jezioro Radziszewskie oraz czerwony - z Wronek i Mokrza  do Sierakowa - zachęcamy do wyruszenia na wycieczkę.

Pamiętajcie o bezpieczeństwie nad jeziorem!

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Jeziora | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)