20-lecie Lokalnej Grupy Działania KOLD
19 Maja 202615 maja w Nowym Tomyślu świętowano 20-lecie Lokalnej Grupy Działania KOLD. Podczas uroczystej gali podsumowano dwie dekady działalności stowarzyszenia oraz jego dokonania.
Słowa uznania i gratulacje pod adresem prezesa Damiana Łęszczaka, a także innych osób zaangażowanych na przestrzeni lat w tworzenie i funkcjonowanie organizacji, przekazali zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Wicewojewoda Wielkopolski Jarosław Maciejewski, Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Andrzej Grzeszczyk, a także przedstawiciele sąsiednich samorządów, partnerzy i współpracownicy LGD KOLD.
Warto przypomnieć, że Powiat Szamotulski od wielu lat prowadzi efektywną współpracę w ramach członkostwa w Lokalnej Grupie Działania KOLD na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.
Zdjęcia: Facebook / Lokalna Grupa Działania KOLD

Uroczystość z okazji jubileuszu LGD KOLD
Zaproszeni goście na widowni podczas uroczystości
Zaproszeni goście na scenie
Osoby uhonorowane okolicznościowymi statuetkami