Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/20-lecie Lokalnej Grupy Działania KOLD

20-lecie Lokalnej Grupy Działania KOLD

19 Maja 2026

15 maja w Nowym Tomyślu świętowano 20-lecie Lokalnej Grupy Działania KOLD. Podczas uroczystej gali podsumowano dwie dekady działalności stowarzyszenia oraz jego dokonania.

Słowa uznania i gratulacje pod adresem prezesa Damiana Łęszczaka, a także innych osób zaangażowanych na przestrzeni lat w tworzenie i funkcjonowanie organizacji, przekazali zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Wicewojewoda Wielkopolski Jarosław Maciejewski, Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Andrzej Grzeszczyk, a także przedstawiciele sąsiednich samorządów, partnerzy i współpracownicy LGD KOLD.

Warto przypomnieć, że Powiat Szamotulski od wielu lat prowadzi efektywną współpracę w ramach członkostwa w Lokalnej Grupie Działania KOLD na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Zdjęcia: Facebook / Lokalna Grupa Działania KOLD

do góry